سفارش تلفنی
جستجو
گروه :
مارک :
عبارت:
از تا تومان
هنوز کالایی در سبد خرید شما قرار نگرفته
دسته های کالا
همه
ورود به سایت
نام کاربری  
کلمه عبور  
                                   

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام!
عضویت در سایت
تبلیغات

مزایای بخارشوی دستی

مزایای بخار شوی دستی 

 

 

تمیز کردن آسان اجاق گاز، فر و کاشی آشپزخانه با بخارشوی دستی

 

روش های زیادی برای تمیز کردن خانه و آشپز خانه وجود دارد که استفاده از بخارشو ها یکی از انواع آن است . بخارشو که وسیله ای جدید برای تمیز کردن خانه ها محسوب شده و کم کم مثل جاروبرقی سرو کله اش در بیشتر خانه ها پیدا می شود در مقایسه تمیز کردن با روش های سنتی و قدیمی بسیار بهداشتی تر و موثر تر عمل می کند.

 

 

بخارشو ها به دلیل حجم و وزن زیادی که دارند در برخی مکان ها کمتر قابل استفاده هستند و همچنین برای افرادی که از کمبود جا رنج می برند وسیله مناسبی نیستند. طراحان وسایل آشپزخانه برای این موضوع نیز چاره ای اندیشیده اند و بخارشوی دستی را ابداع کرده اند که به نو به خود بی نظیر است.

این وسیله به دلیل سبکی و خوش دست بودن قابلیت های بیشتری را نسبت به بخارشورهای معمولی از خود نشان داده است . بخارشوی دستی را برای افرادی که به دلایلی، توانایی تحمل دسته های سنگین جارو برقی و بخارشو های معمولی را ندارند توصیه می کنیم .

 

با کمک این دستگاه با توانایی قدرت بالا، می توانید ظرف مدت چند دقیقه آب را به بخار تبدیل کرده و تمام کثیفی ها و جرم ها را از سطوح بر دارید. بخارشوی های دستی برای همیشه راه های سنتی را در شستشو تغییر داده است. تیمی به همراه  لابراتور های  مجهز توانسته محصولی تولید کند که در عین بهداشتی بودن ، تمامی باکتری ها، جرم و آلودگی را با نیروی بخار پاک می کند این دستگاه استاندارد های جدیدی را در امر پاکیزگی به کار گرفته است. شما می توانید این بخارشوی را در تمام سطوح و با ایمنی و بهداشت 100 درصد به کار گیرید.

 

شاید این گونه تصور شود که این دستگاه به دلیل کوچکی قدرت کمتری نسبت به انواع بزرگ آن دارد اما کوچک بودن آن موجب نشده که توانایی کمتری نسبت نمونه بزرگتر آن داشته باشد .

این وسیله به دلیل حجم  کمتر فضای کمتری را در خانه اشغال کرده و قابلیت این را دارد که در قسمتی از آشپزخانه نصب شود. تمیز کردن اجاق گاز، داخل فر، ماکروفر، کاشی و شیشه، شیر آلات و ... از جمله کاربرد های این وسیله در آشپزخانه محسوب می شود.

تمیز کردن اجاق گاز با بخارشور

 

در حقیقت این بخارشو ها، نمونه دستی کف شو هایی است که با بخار آب کار می کنند. طراحی ویژه آن به گونه ای است که می توانید به راحتی آن را در دستتان نگه دارید .در ضمن سبک بودن آن سبب می شود فشاری متحمل نشده و به راحتی انواع لکه ها و کثیفی ها را پاک کنید و تنها دو دقیقه زمان می خواهد تا آب درون مخزن به بخار تبدیل شود.

 

بخار آب تولید شده در این بخارشو ها با فشارو داغی که دارد می تواند لکه های قدیمی، سمج و چربی های خشک شده را از جای بکند ولی برای برداشتن این لکه ها از روی سطوح نیاز است که از یک دستمال نرم و حوله ای استفاده کنید. در غیر این صورت به کمک سر مخصوص با روکش پارچه ای می توانید هر دو کار را با هم انجام دهید.

 

 

 

این دستگاه ها به غیر از بدنه ، دارای چند سر برای استفاده راحت در همه جای خانه و آشپزخانه است . سر تیز ،ظرف پر کننده آب یا پوشش پارچه ای، سر لوله ای مخصوص گوشه ها، شیشه پاک کن ، برس پلاستیکی گرد، سر لوله ای مخصوص مبل ،شلنگ اضافه، لوازم و دفترچه راهنمای از جمله ابزار هایی است که با استفاده ازبروشور های داخل آن می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. در استفاده از این وسیله حتماً مسائل ایمنی را جدی بگیرید و با دقت آن را مورد استفاده قرار دهید .  

 

مدل های مختلف بخارشوی دستی

 

 

بخارشوی دستی سینبو   بخارشوی دستی کن وود  
  بخارشوی دستی سینبو مدل SSC-6401   بخارشوی دستی کن وود مدل SC-107  

 

جدیدترین مدل های بخارشوی (برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید)